Zavoláme Vám zpětDomluvte si schůzkuZašlete nám zprávuKontakty
KONTAKTMENU

Volná místa

Společnost Trigema se od skromných začátků v roce 1994 rozrostla na skupinu firem s téměř 150 zaměstnanci a dosaženým obratem 1 mld. Kč za rok 2017. Chceme být kvalitním partnerem pro veřejnou i soukromou sféru v oblasti výstavby, rekonstrukcí, developerské a realitní činnosti.

Technik správy nemovitostí

Co Vás čeká:

  • Technická péče a údržba svěřených objektů
  • Stanete se partnerem v komunikaci s vlastníky jednotek a nájemci retailových prostor
  • Také budete komunikovat s dodavateli služeb a budete kontrolovat jejich činnost
  • Povedete evidenci technické dokumentace
  • Budete zodpovídat za zajištění pravidelných revizí, odborných zkoušek a preventivní údržby v souladu s plánem revizí a údržby
  • Řídit technika-údržbáře a kontrolovat jeho práci
  • Řešit havarijní či pojistné události
  • Kontrolovat výnosy a náklady na jednotlivých zakázkách, podílet se na tvorbě cenových nabídek

Jaký/á byste měl/a být:

  • Mít vystudovanou střední školu technického zaměření nebo odborné vyučení s maturitou
  • Uvítáme zkušenost z obdobné pozice
  • Také hledáme člověka, který je přirozeně komunikativní, samostatný a je schopen si organizovat svůj pracovní den. Je pro zákaznicky orientovaný
  • Jste schopen pracovat s MS Office – ve Wordu napsat například dopis a v Excelu vytvořit tabulku se základními vzorci
  • Protože se budete občas pohybovat v terénu, měl/a byste vlastnit řidičský průkaz sk. B a být aktivním řidičem

Nabízíme:

  • Získáte zkušeného kolegu, který Vám pomůže nejen při adaptaci
  • Získáte prostor a šanci rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
  • Zázemí stabilní společnosti, která nežije z podstaty a neustále usiluje o další rozvoj
  • Zaměstnanecké benefity (Služební vůz i pro soukromé účely, mobilní telefon, sickdays, příspěvek na penzijní / životní připojištění, stravenky, atraktivní firemní akce)
  • Délka pracovního poměru je na dobu určitou, 12 měsíců s následným prodloužením dle dosažených výsledků

Informace o pozici

Místo pracoviště

Bucharova 2641/14, 158 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Trigema a.s.

Kontakt

Daniela Čadková
Bucharova 2641/14
158 00  Praha-Stodůlky
Česká republika
Telefon: +420 778 530 013