Společnost Trigema se od skromných začátků v roce 1994 rozrostla na skupinu firem s téměř 150 zaměstnanci a dosaženým obratem 1 mld. Kč za rok 2019. Chceme být kvalitním partnerem pro veřejnou i soukromou sféru v oblasti výstavby, rekonstrukcí, developerské a realitní činnosti.

Elektrotechnik - údržbář

Náplň pozice:

  • Provádět pravidelné údržby na svěřených objektech
  • Řešit havárie a poruchy
  • Vést technickou dokumentaci týkající se svěřených objektů
  • Odpovídat za včasné zajištění veškerých revizí technologií týkajících se svěřených objektů
  • Všechny činnosti vykonávat v souladu s platnými zákony a normami

Uvítáme:

  • Vzdělání v oboru elektro a 5 let praxe v oblasti údržby objektů
  • Osvědčení k činnosti provádění revizí vyhrazených elektrických zařízení dle vyhlášky č.50/1978 Sb. Je výhodou nikoli podmínkou
  • Přehled a zkušenosti nad fungováním technologií, např. tepel. čerpadla, VRV, PO systémy, VZT apod.
  • Chuť a ochotu učit se
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Příjemný kolektiv a pracovní prostředí
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Možnost osobního a profesního růstu, např. pravidelné školení el. PŠIS v naší režii
  • Firemní benefity (Edenred stravovací kartu, multisport karta, sickdays , důchodové pojištění (po 3 letech HPP) a další)
  • Pojištění odpovědnosti při výkonu povolání
  • Motivační mzdový systém
  • Hlavní místo výkonu práce: Roztoky u Prahy + objekty a stavby koncernu Trigema v ČR

Informace o pozici

Místo pracoviště

Roztoky

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Trigema a.s.

Kontakt

Daniela Čadková
Bucharova 2641/14
158 00  Praha-Stodůlky
Česká republika
Telefon: +420 778 530 013